Skutery Śnieżne

Jeśli oprócz gór i pięknych widoków, potrzebują Państwo adrenaliny, to najlepszym jej zastrzykiem będzie ryk potężnych silników. Dlatego dla tych, którzy do szczęścia, oprócz pięknej przyrody, potrzebują adrenalinowego kopa i wielkich maszyn proponujemy przejażdżki na quadach lub skuterach śnieżnych zimą. Oferujemy najwyższej klasy sprzęt i towarzystwo profesjonalnych instruktorów, którzy wszystko wyjaśnią, a jeśli ktoś sobie nie radzi, także przewiozą.

Naszą misją jest pokazanie osobom odwiedzającym Zakopane, że pobyt w górach to nie tylko piękne szlaki turystyczne i widoki zapierające dech w piersiach. Zależy nam na tym, aby amatorzy mocnych wrażeń również mogli oddać się ciekawym atrakcjom. Quady to niepowtarzalna okazja spróbowania czegoś nowego i poznania Tatr z nieco innej strony. Zadbamy o bezpieczeństwo i miłą atmosferę, organizując przejażdżkę quadami po terenach niedostępnych dla spacerowiczów. W okresie zimowym zamieniamy quady na profesjonalne skutery śnieżne, pozwalające uczestnikom wyprawy poczuć smak wolności i przypływ adrenaliny. Tak spędzony czas wolny naładuje Państwa pozytywną energią i sprawi, że Zakopane będzie źródłem miłych wspomnień na wiele lat.

Mocne wrażenia, wspaniałe widoki, świetna atmosfera, dobra zabawa, to jesteśmy w stanie zagwarantować. Nie ma jak podziwianie gór z wierzchu potężnego stalowego rumaka – to niezapomniane chwile i piękne wspomnienia. Mamy quady na bieżąco sprawdzane pod kątem technicznym oraz skutery śnieżne wyposażone w sprzęt dostosowany do warunków pogodowych. To gwarantuje bezpieczną rozrywkę bez względu na porę roku, bez ryzyka wystąpienia nieplanowanych sytuacji w terenie.

 

PROGRAM RAMOWY:

 

 • Odbiór z miejsca zakwaterowania.
 • Krótki teoretyczny instruktaż przez profesjonalnych instruktorów.
 • Wyjazd w teren w zależności od umiejętności na 1,2,3h... lub cały dzień.
 • Powrót do miejsca zakwaterowania.

 

Rezerwacja:

 

tel. (+48) 512 239 553

 

 • skutery śnieżne zakopane

  skutery śnieżne zakopane

 • skutery śnieżne tatry

  skutery śnieżne tatry

 • skutery śnieżne

  skutery śnieżne

Dodaj komentarz