Kulig

Jedzie, jedzie Kulig...
Góralska muzyka
Gwarantujemy zabawę tak dobrą, prawie jak u Kmicica!
Organizowane przez nas Kuligi to dobra zabawa i magiczna atmosfera! Parujące konie, trzaskający mróz, góralska muzyka, pochodnie, a do tego ognisko i gorący regionalny poczęstunek, to tylko część wrażeń jakie na Was czekają podczas naszych Kuligów.
Zaszalej tak jak to kiedyś w Polsce bywało!

 kulig Zakopane

PROGRAM RAMOWY:

 

  • Odbiór z miejsca zakwaterowania
  • Kulig konny z pochodniami (około 1h.)
  • Biesiada góralska (około 1h) w tym poczęstunek regionalny, "herbatka góralska w każdej ilości GRATIS !!!"
  • Kapela góralska (na żywo)
  • Powrót do miejsca zakwaterowania

 

Kuligi to staropolska tradycja, która była ulubioną rozrywką średniowiecznej szlachty i magnaterii. Dzisiaj kulig jest obowiązkowym elementem każdej zimy, a odpowiednio stworzony nastrój pozwala się przenieść uczestnikom w czasie oraz poznać dawne zwyczaje.

Organizujemy kulig na terenie wsi Kościelisko, dbając przy tym o klimatyczną oprawę, która odpowiada za wyjątkowy nastrój tej atrakcji. Przejażdżka saniami zaprzężonymi w konie wśród malowniczej scenerii drzew przysypanych śniegiem z pewnością pobudzi wyobraźnię i zrobi wrażenie nawet na najbardziej wybrednych uczestnikach. Organizujemy kulig z pochodniami, które w zimowy wieczór rozświetlą drogę i stworzą niezapomniany klimat. Nasze kuligi obfitują w mnóstwo atrakcji, takich jak ognisko czy biesiada w naszym szałasie. Gdy kulig z pochodniami dojedzie na miejsce, uczestnicy mogą skosztować prawdziwej góralskiej herbaty i oddać się rozrywce ze śpiewami i tańcami przy rozpalonym ognisku. Zakopane oraz jego okolice stwarzają wiele możliwości dla turystów, dlatego w lecie wielbicieli mocnych wrażeń zapraszamy na rafting, który organizujemy, wybierając ciekawe trasy na Dunajcu.

 *Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a ma charakter wyłącznie poglądowy.

Rezerwacja:

 

tel. (+48) 512 239 553

 

Dodaj komentarz